Výstavba nové haly pro výrobu žárobetonů je v plném proudu

Naše firma má za sebou pestrou historii. Začínala jako garážový projekt dvou kamarádů, aby se hned rozrostla na dvě samostatné provozovny a v roce 2018 otevřela nejmodernější tuzemský provoz výroby pecí a sušáren. Nyní stojí před další velkou výzvou. A něco málo jsme vám o ní prozradili již v našem videu o tom, jak pro vás vyrábíme žárobetonové tvarovky.

Jedná se o výstavbu moderní výrobní haly provozovny Žárobetonových tvarovek v Hrušovanech nad Jevišovkou. V loňském roce začala realizace, v tom letošním roce bude ukončena první etapa stavby a část haly bude připravena pro účely expedice našich výrobků. Tato rozsáhlá investice zastřeší jeden z největší provozů pro výrobu žárobetonových tvarovek v Evropě, zmodernizuje a zrychlí naši rozsáhlou produkci a umožní dodávat ještě kvalitnější žáruvzdorniny pro kotle, krby a průmysl. Dokončení a předání celé stavby je naplánováno na rok 2025.

 
 

Využijte příležitosti a navštivte na přelomu ledna a února náš stánek na veletrhu Energiesparmesse rakouském Welsu, v první polovině března veletrh Progetto Fuoco v italské Veroně nebo v dubnu veletrh Instalacje v polské Poznani. Rádi vás uvidíme a všechny novinky o postupu výstavby představíme osobně.

Pece a sušárny>

Žárobetonové tvarovky>

https://www.lac.cz/cs/novinky/zarobetonove-tvarovky/vystavba-nove-haly-pro-vyrobu-zarobetonu | https://www.lac.cz/cs/novinky/zarobetonove-tvarovky/vystavba-nove-haly-pro-vyrobu-zarobetonu