Děkujeme za návštěvu stánku LAC na Mezinárodním strojírenském veletrhu

Díky Vaší důvěře a zájmu o naše produkty, které Vám již tři desetiletí poskytujeme, se můžeme neustále rozvíjet a zdokonalovat. Mezinárodní strojírenký veletrh v Brně, který letos navštívilo téměř 60 000 návštěvníků, je pro nás každoroční příležitostí, jak ukázat řešení, která patří v oboru tepelného zpracování ke špičce. LAC jako jeden z mála vystavovatelů v oblasti technologií tepelného zpracování tradičně v pavilonu V představil širokou nabídku pecí, sušáren a žáromateriálů.

Hlavním tématem expozice LAC se staly energetické úspory. Provozem energeticky úsporné pece z naší nabídky dochází v porovnání s běžnými pecemi až k 30 % úsporám provozních nákladů. Rovněž sortiment žárobetonových tvarovek LAC hraje velmi důležitou roli při úspoře energií. Bez jejich použití při konstrukci topeniště se dnes již neobejdou prakticky žádná moderní kamna či kotel spalující biopaliva.

Děkujeme všem partnerům a návštěvníkům za návštěvu stánku LAC. Veškeré dotazy zodpovíme co nejdříve a oslovíme nově získané kontakty. V případě, že jste neměli možnost nás během MSV navštívit, můžete se na nás kdykoliv obrátit s dotazem a my rádi vše zodpovíme. Kontaktujte nás na například na email sales@lac.cz.

Těšíme se na další setkání.

Pece a sušárny>

Žárobetonové tvarovky>

https://www.lac.cz/cs/novinky/pece-a-susarny/msv-2023 | https://www.lac.cz/cs/novinky/pece-a-susarny/msv-2023