Žáruvzdorné tmely odolávají teplotám do 1200 °C

Ke všem našim produktům doporučujeme i vysoce kvalitní žáruvzdorné tmely s dlouhou životností. Jsou spolehlivé a bez další přípravy se aplikují rovnou z tuby.
 
Vyberte si z nabídky:


Tmel VT

Jemný tmel na bázi mulitu s příměsí kaolínu. Má jemnou strukturu, a proto ho naši zákazníci využívají pro kotle, krby i v průmyslové výrobě. Tmel se nanáší jako těsnění spár mezi žáruvzdornými tvarovkami a ocelovou konstrukcí či mezi tvarovkami navzájem.


Kotlařský tmel

Nevyžaduje další přípravu. Po nanesení se v krátkém čase vytvrdí jeho povrchová vrstva, ale ve spáře si zachová vnitřní pružnost. Díky tomu tmel nepraská a nevydrolí se při otřesech. Využijte ho pro těsnění spár mezi žáruvzdornými tvarovkami a ocelovou konstrukcí kotle.


Tmel KKB

Hrubozrnný tmel na bázi mulitu s příměsí korundu. Nejčastěji se využívá pro kotle i v průmyslové výrobě. Využijte ho jako těsnění spár mezi ocelovou konstrukcí kotle a žáruvzdornými tvarovkami či mezi žáruvzdornými tvarovkami navzájem.
 

Chci poptat tmely

+420 608 366 305 Volejte v době od 8:00 do 17:00.
office@lac.cz Odpovíme vám do 24 hodin.

Ke stažení

Výpal na 950 °C
Přes 50 000 různých tvarů
Přes 8300 m2 výroby a skladů
Tradiční ruční výroba
Vyrábíme testovací tvarovky
Napište nám, co hledáte office@lac.cz

Pece a sušárny>

Žárobetonové tvarovky>

https://www.lac.cz/cs/zarobetonove-tvarovky/prislusenstvi/zaruvzdorne-tmely | https://www.lac.cz/cs/zarobetonove-tvarovky/prislusenstvi/zaruvzdorne-tmely