Největší středoevropský veletrh průmyslových technologií MSV nabral na síle a LAC byl u toho

Mezinárodní strojírenský veletrh přivedl na jedno místo 1 256 vystavujících firem ze 41 zemí. Za čtyři dny si nabídku vystavovatelů prohlédlo přes 52 000 návštěvníků. LAC jako jeden z mála vystavovatelů v oblasti technologií tepelného zpracování byl u toho také a tradičně v pavilonu V představil širokou nabídku pecí, sušáren a žáromateriálů.

Máme radost, že během veletrhu tolik lidí projevilo zájem o naše pece a sušárny. MSV je pro nás každoroční příležitostí, jak ukázat řešení, která patří v oboru tepelného zpracování ke špičce. Není to přitom jenom o setkávání se s partnery a vedení obchodních jednání. Snažíme se návštěvníkům představit také trendy, novinky, nebo jen předat širší osvětu v oboru tepelného zpracování. Hlavním tématem letošní expozice LAC se staly energeticky úsporné pece. Jejich provozem dochází v porovnání s běžnými pecemi až k 30 % úsporám provozních nákladů. V současném období vysokých cen energií, stejně jako v období ekonomické krize v letech 2008-2009, tak LAC cíleně pomáhá dosáhnout klíčových úspor. Rovněž sortiment žárobetonových tvarovek LAC hraje velmi důležitou roli při úspoře energií. Bez jejich použití při konstrukci topeniště se dnes již neobejdou prakticky žádná moderní kamna či kotel spalující biopaliva.

V případě, že jste neměli možnost nás během MSV navštívit, s nabídkou energeticky úsporných pecí se můžete seznámit také na naší produktové stránce zde. Můžete se na nás také kdykoliv obrátit s dotazem a my rádi vše zodpovíme. Kontaktujte nás na například na email info@lac.cz.

Děkujeme všem partnerům a návštěvníkům za návštěvu stánku LAC na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně a těšíme se na další setkání. 

Tým LAC

Pece a sušárny>

Žárobetonové tvarovky>

https://www.lac.cz/en/novinky/pece-a-susarny/msv-2022 | https://www.lac.cz/en/novinky/pece-a-susarny/msv-2022