Mezinárodní strojírenský veletrh 2021 s naší účastí

Po loňské pauze vynucené pandemií brněnské výstaviště znovu přivítalo největší středoevropský veletrh průmyslových technologií. MSV 2021 se konal v nezvyklém listopadovém termínu a v omezeném rozsahu. Expozice 1 016 vystavujících firem z 35 zemí si za pět dní prohlédlo více než 35 tisíc návštěvníků.
Dle naší zaběhnuté tradice jsme i letos na MSV prezentovali naši společnost. Jsme tradiční vystavovatel a důležitý je pro nás veletržní networking, možnost setkávat se naživo a domlouvat nové obchody. MSV je pro nás každoročním místem, kde se setkáváme se stávajícími partnery a posilujeme s nimi vztahy. Letos byl samozřejmě průběh jiný, ovlivněný aktuální pandemickou situací. Ubylo lidí, kteří se přicházeli jenom podívat a naopak přibylo víc konkrétních zákazníků. A i přes současnou situaci se za námi přišlo podívat dostatek hostů, naši stávající i potencionální zákazníci si nás tu našli. Z uskutečněných jednání je cítit ochota investovat do firem, do technologií tepelného zpracování, a to nás příjemně překvapilo.

Děkujeme vám všem, kteří jste se za námi zastavili, podiskutovali a seznámili se s naší výrobou průmyslových pecí a sušáren a žárobetonových tvarovek. Jsme rádi, že jsme se v rámci možností mohli setkat.

Pece a sušárny>

Žárobetonové tvarovky>

https://www.lac.cz/en/novinky/pece-a-susarny/msv-2021 | https://www.lac.cz/en/novinky/pece-a-susarny/msv-2021