Tvarovky dvířek

Výrobci kotlů na dřevo volí žárobeton raději než vermikulit či izolace z keramického vlákna zejména pro jeho vysokou mechanickou odolnost a pro zvýšení teploty ve spalovacích komorách, čímž zvyšují efektivitu kotle i jeho životnost.

Tvarovky dvířek přikládací komory slouží jako odstínění izolace a ochrana před jejím mechanickým i chemickým poškozením. I když má izolační rohož menší tepelnou vodivost než tvarovky, samotná by jako izolace neobstála. Proto doporučujeme kombinovat obojí – tvarovky i rohož, abyste ve svých kotlích zajistili co nejmenší prostup tepla do pláště či tělesa dvířek.

Pro dvířka spalovací komory můžeme doporučit oba typy tvarovek – izolační i akumulační. Akumulační tvarovky slouží k odstínění výplně dvířek, zabránění nadměrnému tepelnému namáhání jejich konstrukce a nasměrování toku plynů do spalinových cest. Izolační tvarovky dvířek spalovací komory pak podobně jako u dvířek přikládací komory slouží k odstínění a ochraně.

Chci tyto tvarovky, ale směs si nechám doporučit

+420 608 366 305 Volejte v době od 8:00 do 17:00.
office@lac.cz Odpovíme vám do 24 hodin.

Směsi

Podívejte se na vlastnosti směsí, ze kterých tvarovky dvířek obvykle vyrábíme: 

 
Ukázka z naší výroby: Tvarovka dvířek
Ukázka z naší výroby: Tvarovka dvířek
Ukázka z naší výroby: Tvarovka dvířek
Ukázka z naší výroby: Tvarovka dvířek
Výpal na 950 °C
Přes 50 000 různých tvarů
Přes 8300 m2 výroby a skladů
Tradiční ruční výroba
Vyrábíme testovací tvarovky
Napište nám, co hledáte office@lac.cz

Pece a sušárny>

Žárobetonové tvarovky>

https://www.lac.cz/cs/zarobetonove-tvarovky/kotle/drevo/tvarovky-dvirek | https://www.lac.cz/cs/zarobetonove-tvarovky/kotle/drevo/tvarovky-dvirek