Měření, zkoušky a termografická analýza

Kontrola průběhu teplotní křivky

Je vhodné jednou za čas si ověřit, zda teplotní křivka probíhá, jak jste si nastavili. Pomocí kalibrovaných termočlánků jsme schopni zkontrolovat průběh teplotní křivky v peci a zaručit vám tak, že vaše produkty opravdu prochází požadovaným tepelným zpracováním a dosahují očekávané kvality. Dostanete od nás srozumitelný výstup měření s tabulkou a grafem.

Měření rovnoměrnosti teploty v peci dle AMS, CQI-9, DIN i ISO

Zdá se vám, že v pracovním prostoru pece už není všude stejná teplota? Zajímá vás, jaká je minimální a maximální teplota v pracovním prostoru pece nebo teplota na povrchu pece? Chcete mít jistotu, že pec funguje, jak má, a že neriskujete poškození vsázky? Nechte si přeměřit teplotní pásmo vaší pece. Naši odborní technici otestují rovnoměrnost teploty ve vaší peci a výsledky vám předají zaznamenané v jednoduchém protokolu, tabulce a grafu.
 
Běžně zajišťujeme měření rovnoměrnosti teploty v peci (TUS) a kalibraci přesnosti systému (SAT) podle požadavků leteckého i automobilového průmyslu.
 
Rovnoměrnost teploty měříme podle norem:
  • AMS 2750 E (Pyrometry)
  • CQI-9 (Speciální proces: Hodnocení tepelného zpracování)
  • ČSN EN ISO 17663 (Svařování – Požadavky na kvalitu tepelného zpracování…)
  • DIN 17052-1 (Pece pro tepelné zpracování Část 1: Požadavky na rovnoměrnost teploty)

Termografická analýza

Pomáháme vám šetřit peníze za energie. Díky termografickým snímkům vašeho zařízení dokážeme určit, kterými místy na peci uniká nejvíce tepla nebo jestli se nepřehřívají motory, ložiska či elektrické díly. Vy tak můžete nechat pec opravit anebo ji nahradit úspornějším zařízením. Naši ostřílení servisní technici s vámi proberou všechny možnosti a nabídnou vám nejvýhodnější řešení.

Kontakt

Topolová 933
667 01 Židlochovice
Česká republika
+420 547 422 619
servis@lac.cz

Servis našich i cizích pecí
Servis našich i cizích pecí
Reakce do 24 h v pracovních dnech
Reakce do 24 h
v pracovních dnech
7 členný tým
7členný tým
Preventivní prohlídky
Preventivní prohlídky
319 servisních výjezdů za rok
319 servisních výjezdů za rok

Pece a sušárny>

Žárobetonové tvarovky>

https://www.lac.cz/cs/pece-a-susarny/servis/mereni-zkousky-a-termograficka-analyza | https://www.lac.cz/cs/pece-a-susarny/servis/mereni-zkousky-a-termograficka-analyza