Automatické a poloautomatické linky

Naše automatické a poloautomatické linky pro rozpouštěcí žíhání s následným ochlazením řeší vaše problémy s dodržením požadovaného rozložení teploty i s příliš pomalým přesunem horké vsázky do lázně. Pohlídají za vás správnou teplotu, dobu výdrže i automatické zanoření vsázky do lázně. I ty nejjednodušší linky vyžadují pomoc obsluhy zařízení jen před spuštěním tepelného zpracování a po ochlazení. Pro následné umělé stárnutí pak doporučujeme naše sušárny SV Mk.II, které splňují vynikající rozložení teploty. Celé pracoviště pro rozpouštěcí žíhání s umělým stárnutím dodáváme i pro automotive a aerospace, takže na vyžádání plní požadavky norem AMS 2750E či CQI-9 i certifikaci NADCAP.

Rozsah pracovních teplot technologického procesu:
i
Nastavte rozsah teplot, který je nutný pro výrobu/tepelné zpracování vašich produktů. Níže pak najdete pece, jejichž pracovní teplota je v daném rozmezí.
Přes 13 000 vyrobených pecí
Vlastní tým servisních techniků
25členný tým konstruktérů
6 zakázkových projektů měsíčně
Testování vaší vsázky
Napište nám, co hledáte sales@lac.cz

Pece a sušárny>

Žárobetonové tvarovky>

https://www.lac.cz/cs/pece-a-susarny/prumyslove-pece-a-susarny/tepelne-zpracovani-kovu/automaticke-poloautomaticke-linky | https://www.lac.cz/cs/pece-a-susarny/prumyslove-pece-a-susarny/tepelne-zpracovani-kovu/automaticke-poloautomaticke-linky