Den otevřené pece, žárobetonové tvarovky i moravské speciality

V polovině měsíce října za krásného podzimního počasí jsme uspořádali pro naše partnery a zákazníky již tradiční Den otevřené pece. Zúčastnila se ho velká část našich pozvaných hostů, za což jsme upřímně rádi. Akce začala prohlídkou sesterské provozovny LAC v Hrušovanech u Brna zaměřující se na výrobu průmyslových pecí a sušáren a dále byl hostům představen rozsáhlý projekt stavby nové haly v Židlochovicích. Poobědový odpolední program už pokračoval opět u nás v Hrušovanech nad Jevišovkou. Po lehkém občerstvení provedl obchodní ředitel pan Václav Hlaváček početnou skupinu návštěvníků výrobou žárobetonových tvarovek a objasnil jak složitým a precizním procesem musí projít naše produkty, než se dostanou k našim partnerům a zákazníkům. Po prohlídce následovala ochutnávka grilovaných specialit od zkušeného šéfkuchaře. Všechny tyto speciality byly připraveny pomocí stylové zahradní pece Amphora, která je nedílnou součástí našeho portfolia. 
Odpolední uvolněná atmosféra byla ten správný signál k přesunu do středověké krčmy U Císařské cesty. I tam jsme samozřejmě nic nenechali náhodě. Jakmile všichni zasedli ke stolu, vyskočila na pomyslné podium dítka ze souboru Jarabáček ve slavnostních kyjovských krojích a předvedla pestrost našich jihomoravských tradic. Večerní raut a řízená degustace dobrého moravského vína za doprovodu cimbálové muziky Donava napovídala, že na letošní Den otevřené pece budou všichni účastníci rádi vzpomínat.
Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na příští ročník.

Pece a sušárny>

Žárobetonové tvarovky>

https://www.lac.cz/cs/novinky/zarobetonove-tvarovky/den-otevrene-pece,-zarobetonove-tvarovky-i-moravsk | https://www.lac.cz/cs/novinky/zarobetonove-tvarovky/den-otevrene-pece,-zarobetonove-tvarovky-i-moravsk