TZ: LAC a Ramsell: Obchodní partnerství pro VB a Irsko

24.1.2014

LAC a Ramsell: Obchodní partnerství pro VB a Irsko

Hrušovany u Brna, 24.1.2014 - Tradiční český výrobce průmyslových pecí a sušáren LAC, s.r.o., který exportuje do více než 35 zemí světa, uzavřel obchodní partnerství s britskou společností Ramsell-Naber. Pece a sušárny určené pro slévárenství a tepelné zpracování kovů a plastů bude nyní ve Velké Británii a Irsku distribuovat prostřednictvím jednoho z nejvýznamnějších hráčů ve svém oboru.

"Věříme, že společnou spoluprací s firmou LAC můžeme nabídnout zákazníkům ve Velké Británii a Irsku inovativní, vysoce kvalitní a energeticky úsporné průmyslové pece a sušárny," řekl o spolupráci Chris Jackson, výkonný ředitel Ramsell-Naber.

Společnost Ramsell-Naber založena v roce 1975 se specializuje na pece a stroje pro slévárenský průmysl ve Velké Británii. Jméno firmy a její principy jsou synonymem pro vysokou účinnost, kvalitu a dlouhou životnost. Jako přední dodavatel slévárenského vybavení ve Velké Británii nabízí nyní Ramsell-Naber i širokou škálu pecí společnosti LAC, s.r.o. (kelímkové tavící a udržovací pece, šachtové pece, pece pro tepelné zpracování, předehřívací pece a další).

Společnost LAC, s.r.o. je více než dvě desetiletí úspěšným výrobcem a prodejcem průmyslových pecí, sušáren a žárobetonových tvarovek. Působí jak na tuzemských, tak i na zahraničních trzích. Od založení společnosti v roce 1992 vyrobila více než 11 tisíc pecí. Výrobky nacházejí uplatnění v mnoha technologických procesech tepelného zpracování, zejména tavení a udržování neželezných kovů, tepelné zpracování železných kovů.

 

Nela Patschová, Copywriterka a PR specialistka
e-mail: patschova@lac.cz
mobil: +420 739 609 087

Pece a sušárny>

Žárobetonové tvarovky>

https://www.lac.cz/cs/novinky/pece-a-susarny/tz-lac-a-ramsell-obchodni-partnerstvi-pro-vb-a-i | https://www.lac.cz/cs/novinky/pece-a-susarny/tz-lac-a-ramsell-obchodni-partnerstvi-pro-vb-a-i