LAC na 61. mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně

Začátkem října se společnost LAC, s.r.o. prezentovala na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně.
Již 61. ročník nejvýznamnějšího průmyslového veletrhu ve střední Evropě představil na ploše cca 45 tisíc metrů čtverečních výrobky 1 662 firem ze 30 zemí a veletrh si prohlédlo více než 80 tisíc návštěvníků.

Veletrh MSV 2019 proběhl ve znamení nástupu digitálních technologií do průmyslové praxe. Hlavní téma ročníku - Digitální továrna 2.0 do detailu představilo řešení zaměřená na digitalizaci průmyslu, aktuální témata jako 3D tisk, zapojení robotů do výroby či automatizovaná průmyslová řešení.
Rovněž na stánku LAC, s.r.o. byly vystaveny řešení tepelného zpracování potřebné právě pro přicházející technologie, jako je např. 3D tisk. Jako novinka byly představeny pece pro tepelné zpracování po předcházejících aditivních typech výroby vsázky. Dále byly prezentovány zákázkové projekty různých typů zařízení pro tepelné zpracování, která se nezřídka stanou součástí automatizovaného pracoviště či robotické linky.
Prvotřídní žárobetonové tvarovky LAC měli návštěvníci stánku rovněž k dispozici a mohli se tak seznámit s jejich vyjímečnými fyzikálními parametry, vysokou přesností tvarů a v neposlední řadě vizuální atraktivitou.

Děkujeme vám všem, kteří jste se za námi zastavili, podiskutovali a seznámili se s naší výrobou průmyslových pecí, sušáren a žárobetonových tvarovek.

Pece a sušárny>

Žárobetonové tvarovky>

https://www.lac.cz/cs/novinky/pece-a-susarny/lac-na-61-mezinarodnim-strojirenskem-veletrhu-v-b | https://www.lac.cz/cs/novinky/pece-a-susarny/lac-na-61-mezinarodnim-strojirenskem-veletrhu-v-b