21.02. 2017
» Úvodní stránka » O nás » Profil společnosti

Profil společnosti

LAC, s.r.o. je ryze česká společnost, která se vypracovala z garáže 10x10 m až do výrobních, skladovacích a administrativních prostor o celkové ploše 25 000 m2. Vyvíjíme a vyrábíme žárobetonové tvarovky i průmyslové pece a sušárny. V nabídce máme více než 50 řad standardních pecí a sušáren a měsíčně vyvíjíme v průměru 8 zakázkových projektů. Od našeho vzniku v roce 1992 jsme vyrobili už přes 13 000 pecí, které žhnou ve více než 35 zemích světa. A abyste získali představu o našem růstu – v roce 2000 jsme měli 114 zaměstnanců při obratu 85 milionů korun, dnes máme zaměstnanců 240 a roční obrat se šplhá k 324 milionům.

Naše produkty nacházejí uplatnění v mnoha technologických procesech tepelného zpracování, zejména:

  • tepelné zpracování železných a neželezných kovů ve slévárenství
  • tepelné a chemicko-tepelné zpracování kovů
  • tepelné zpracování v procesu tváření a svařování
  • nízkoteplotní aplikace
  • slévání neželezných kovů
  • laboratorní technologie
  • průmyslová výroba skla a technické keramiky
  • výroba hobby skla a keramiky

GGVKTVKT

Výrobní program není tvořen jen ucelenou řadou sériově vyráběných pecí a sušáren, ale vychází vstříc zákazníkům i v oblasti atypických zpracování pecí dle jejich specifických požadavků.  V reakci na
neustále se zvyšující ceny energií se společnost LAC, s.r.o. začala aktivně zabývat energetickými audity, pomocí kterých identifikuje energetické ztráty a napomáhá tak zákazníkům výrazně snižovat výdaje na elektrickou energii. Vlastní vývojová a konstrukční kancelář společně s týmem servisních techniků jsou zárukou kvalitních služeb pro zákazníky a příslibem pro další růst firmy. Progresivitu v technologickém vývoji dokazují zakázky pro letecký a vojenský průmysl, které splňují náročné normy NADCAP.

PeceLM

Významnou činností společnosti je výroba žárovzdorných tvarovek, jejíž podstatná část je používaná do vlastní výroby průmyslových pecí. Dalšími odběrateli jsou firmy z oboru metalurgie a výrobci kotlů na dřevo, pelety a biomasu. V segmentu žárobetonových tvarovek patří společnost k největším výrobcům v Evropě. V roce 2012 byla dokončena rozsáhlá investice v hodnotě 30 mil. Kč do rozšíření areálu výroby žárobetonových tvarovek. Firma nabízí také dodávky topných elementů, žárovzdorných a izolačních materiálů, regulačních prvků, realizace rekonstrukcí pecí, topných systémů a rozvaděčů.

TÜV SÜD

Razantní vývoj společnosti ilustruje současných 200 zaměstnanců, 12 mil. Kč základního jmění, 25 000 m2 výrobního, skladovacího a administrativního zázemí. V roce 2013 recertifikovala společnost svůj systém managementu jakosti podle nejnovější normy ČSN EN ISO 9001:2009. Od roku 2008 má firma obchodní zastoupení v Číně.

ŽBŽárobetonŽB

Aktuality emailem
Opětovným zadáním emailu se odhlásíte
Partnerský klub
Poptávkové formuláře
Katalogy Bazar

ISO 9001 BUREAU VERITAS Certification

© 2000 - 2016 LAC s.r.o., Všechna práva vyhrazena.
Publikování jakékoliv části webu povoleno pouze se souhlasem provozovatele.
Zdrojový kód je validní dle XHTML 1.0

Pravidla užívání | Ochrana osobních údajů | Mapa webu


Euro Tento projekt je spolufinancován evropským fondem pro regionální rozvoj a ministerstvem průmyslu a obchodu.