Žáruvzdorné tmely do 1200 °C

Tmel VT

Jde o jemný tmel na bázi mulitu s příměsí kaolínu. Pro jeho jemnou strukturu jej používají naši zákazníci pro kotle, průmysl i krby. Aplikujte rovnou z tuby jako těsnění spár mezi žáruvzdornými tvarovkami a nosnou ocelovou konstrukcí kotle nebo mezi tvarovkami navzájem.

Kotlařský tmel

S našimi tmely se vám bude pracovat velmi snadno. Nevyžadují totiž žádnou další přípravu, můžete je použít hned. Vzduch v krátké době vytvrzuje povrchovou vrstvu tmelu, který si ale ve spáře zachovává stále část svojí pružnosti. Díky tomu nehrozí popraskání či vydrolení tmelu při otřesech. Ideální pro kotle, kde tmel zajišťuje těsnění spár mezi žáruvzdornými tvarovkami a nosnou ocelovou konstrukcí kotle.

Tmel KKB

Tento tmel na bázi mulitu s příměsí korundu je hrubozrnný, tedy vhodný pro kotle a průmysl. Tmel KKB je okamžitě připraven k použití a velmi snadno se aplikuje jako těsnění spár mezi ocelovou konstrukcí kotle a žáruvzdornými tvarovkami, případně mezi žáruvzdornými tvarovkami navzájem.

Chci poptat tmely

+420 608 366 305 Volejte v době od 8:00 do 17:00.
office@lac.cz Odpovíme vám do 24 hodin.

Ke stažení

Výpal na 950 °C
Přes 50 000 různých tvarů
Přes 8300 m2 výroby a skladů
Tradiční ruční výroba
Vyrábíme testovací tvarovky
Nevybrali jste? Napište nám, co hledáte

Nevybrali jste? Napište nám, co hledáte


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Pece a sušárny>

Žárobetonové tvarovky>

http://www.lac.cz/cs/zarobetonove-tvarovky/prislusenstvi/zaruvzdorne-tmely | http://www.lac.cz/cs/zarobetonove-tvarovky/prislusenstvi/zaruvzdorne-tmely