Kalicí pece

Při zušlechťování i kalení se zákazníci často potýkají s problémy při manipulaci se vsázkou a jejím umístění do pece. Za léta konstrukce pecí pro průmysl jsme se naučili, které zakládací přípravky jsou odolné a praktické. Naučili jsme se, jak vám zjednodušit práci. Pro těžší vsázky pak máme řešení v podobě žáruvzdorných materiálů z naší druhé provozovny, které chrání dno před poškozením, a snižují tak vaše provozní náklady. Pro rozpouštěcí žíhání hliníkových slitin pak konstruujeme pece s vynikajícím rozložením teploty a důrazem na co nejkratší trasu horké vsázky do lázně. Tím vás zbavujeme nutnosti spolupracovat se specializovanými firmami a šetříme vaše peníze.
Rozsah pracovních teplot technologického procesu:
i
Nastavte rozsah teplot, který je nutný pro výrobu/tepelné zpracování vašich produktů. Níže pak najdete pece, jejichž pracovní teplota je v daném rozmezí.
Přes 13 000 vyrobených pecí
Vlastní tým servisních techniků
25členný tým konstruktérů
6 zakázkových projektů měsíčně
Testování vaší vsázky
Nevybrali jste si? Zašlete nám poptávku.

Nevybrali jste si? Zašlete nám poptávku

Pece a sušárny>

Žárobetonové tvarovky>

http://www.lac.cz/cs/pece-a-susarny/prumyslove-pece-a-susarny/tepelne-zpracovani-kovu/zuslechtovani-kaleni | http://www.lac.cz/cs/pece-a-susarny/prumyslove-pece-a-susarny/tepelne-zpracovani-kovu/zuslechtovani-kaleni