Budeme tam: LAC se letos na MSV představí v novém kabátě

Nevidí se každý den, aby porevolučně vzniklá firma s dlouholetou tradicí sebrala odvahu a pustila se do modernizace své značky. Obzvlášť v odvětví těžkého strojírenství jsou takové případy vzácností.
My jsme však odvahu po malých kouscích posbírali a na letošním MSV se vám poprvé představíme v novém kabátě. Nové logo, nový moderní styl, který však stále ctí tradici značky LAC a prezentuje naši společnost v 21. století.

Na stánku budeme letos mít nejnovější pec SV Mk.II, která má až desetkrát rychlejší cirkulaci vzduchu než starší modely. Tím však změny zdaleka nekončí. Tu největší novinku představíme už na jaře příštího roku, kdy odhalíme novou provozovnu, která se staví v Židlochovicích. A už teď hledáme nové kolegy na dílnu i do kanceláří.

Stavte se za námi na náš stánek, ať už chcete probrat obchodní záležitosti, anebo si promluvit o možnostech práce v naší společnosti. Rádi vás uvidíme, i když se stavíte jen pobavit o tom, co je u vás nebo u nás nového.

Pece a sušárny>

Žárobetonové tvarovky>

http://www.lac.cz/cs/novinky/pece-a-susarny/budeme-tam-lac-se-letos-na-msv-predstavi-v-novem | http://www.lac.cz/cs/novinky/pece-a-susarny/budeme-tam-lac-se-letos-na-msv-predstavi-v-novem