Konstruktér - elektro / Židlochovice

Máte zkušenosti s elektro konstrukcí? Chcete se podílet na celosvětových projektech? Líbí se vám, když je vaše práce vidět na první pohled? Pošlete nám svůj životopis.

Máte chuť ukázat co ve vás je? Rádi vás přivítáme v našem týmu. Chceme růst. A k tomu potřebujeme spolehlivé a pracovité lidi. Cítíte se na to, pracovat pro jednu ze 100 nejlepších českých firem roku 2016?
Ing. Zdeněk Vysloužil
Ředitel provozovny

Hledáme:

  • člověka, který vystudoval elektro obor a má vyhlášku 50
  • osobnost, která hledá kreativitu a inovativní řešení
  • někoho, kdo je připravený pustit se do více velkých úkolů
  • člověka, který umí pracovat v ePlanu, případně ví něco málo o programování PLC SIMATIC

Náplň vaší práce bude:

  • tvorba výkresů řídicích systémů MaR v ePlanu
  • spolupráce s výrobou a zákazníky při konstruování nových atypických zařízení

Nabízíme vám:

  • možnost ovlivnit, jak bude zařízení ve finále vypadat
  • možnost osobního a profesního růstu ve stabilní české společnosti s 20letou zkušeností
  • řízení nově vznikajících projektů
  • úzkou podporu nového kolegy prostřednictvím managementu
  • otevřený přístup k nastavení pracovní doby
  • dotované obědy v luxusní firemní kantýně
  • firemní vzdělávání

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
* Pro úspěšné odeslání je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Kontakty

Ing. Bc. Monika Crháková
HR manažerka
tel: +420 776 809 267
e-mail: prace@lac.cz

Galerie provozovny

Pece a sušárny>

Žárobetonové tvarovky>

http://www.lac.cz/cs/kariera/hrusovany-u-brna/konstrukter-elektro | http://www.lac.cz/cs/kariera/hrusovany-u-brna/konstrukter-elektro