Pece a sušárny

Jsme na trhu přes 27 let. Proto vám můžeme nabídnout řadu modelů pecí a sušáren pro různé použití. Vyberte si zařízení podle svých potřeb nebo nás kontaktujte pro jeho úpravu na míru či nový stroj na zakázku. Ke každému z produktů vám nabídneme odborný servis, a to i po záruce.
 
Zajímají mě pece
6 zakázkových projektů měsíčně
Přes 13 000 vyrobených pecí
Dodáváme do 35 zemí světa

Žárobetonové tvarovky

Spolehněte se na žárobetonové tvarovky LAC. Vyvinuli jsme dokonalejší náhradu šamotových desek i cihel. Vyrobíme vám tvarovky na zakázku a před tím vám dodáme testovací vzorky. Kontaktujte nás a naši odborníci vám pomohou s výběrem vhodných tvarů i materiálů tvarovek do kotlů, krbů a průmyslových zařízení.

Zajímají mě tvarovky
Přes 50 000 tvarů
Vyrábíme testovací tvarovky
Přes 8300 m2 
výroby a skladů

Děláme věci pořádně. Chcete i vy?

    

O společnosti

Ledl a Crhák. Dva slévači a přátelé, kteří první pece stavěli pro radost a kamarády. Dnes vlastní firmu o 250 zaměstnancích, vyrábí pece a sušárny pro firmy z celého světa a žárobetonové tvarovky pro evropský trh.

Pece a sušárny>

Žárobetonové tvarovky>

http://www.lac.cz/cs/?utm_medium=cpc&utm_campaign=%5bsea%5d%c2%a0brand&utm_content=lac+pece+a+su%c5%a1%c3%a1rny&utm_term=lac | http://www.lac.cz/cs/?utm_medium=cpc&utm_campaign=%5bsea%5d%c2%a0brand&utm_content=lac+pece+a+su%c5%a1%c3%a1rny&utm_term=lac